English is...

П`ятниця, 15.12.2017, 13:09

Вітаю Вас Гість

Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу

Мої статті [3]

Пошук

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 5

Міні-чат

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Відомі люди у медицині

Тема:           Відомі люди у медицині

 

Мета:        -   ввести поняття абревіатури у англійській мові;

-         навчити виділяти головну інформацію від другорядної та використовувати інформаційно-комунікаційні технології;

-         розвивати навички читання та переказу незнайомого тексту;

-         закріпити граматичний матеріал – модальні дієслова.

-         Виховувати повагу до людей важких професій та відповідальність за своє життя та близьких.

 

Обладнання:  підручник,   аудіо- та відеозаписи, мовні кліше, таблиця,                                                             Інтернет  зв'язок.

 

Хід уроку

 

1.    Початок уроку. Організаційний момент.

     Введення в іншомовну атмосферу. Бесіда за темою уроку.

     Розмова В - Уч.

     Перевірка д/з.

 

    Повідомлення теми та мети уроку.

 

2.    Основна частина уроку.

 

1). Подача відеоматеріалу. Увага на екран. Яких відомих людей ви знаєте? Що вони зробили для медицини? Чи знаєте ви цих людей?

                                

   Учні переглядають ролик про відомих у медицині людей.

   Що ви знаєте про них. Відповіді учнів.

 

Завдання: користуючись Інтернетом,  учні знаходять інформацію про Флоренс Найтінгейл, Вільям Кольф,  Елізабет Блеквел, та  Ян Вільмут., опираючись на таблицю, вони вибирають потрібні дані та коротко розповідають про особистостей.

 

Name

Birth-death date

Born in

Works

Contribution

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Закріплення лексичного матеріалу: учні для порівняння розповідають про українських медиків та їх внесок у розвиток вітчизняної медицини.


 

2). Що таке абревіатура і як її зрозуміти. Впр. 43, ст. 64

     Ці скорочення стосуються медичних термінів, поясніть їх значення.

Користуючись Інтернетом, учні швидко знаходять визначення цих слів.

Контроль завдання.

 

3). Розвиток усного мовлення: прослухайте звуки автомобілів, дайте відповіді на запитання.

 

4). Розвиток навичок читання. Прочитайте текст та скажіть:

 «правда чи неправда».

   Учні самостійно читають текст та виконують завдання. Контроль.

Закріплення прочитаного: Впр.46, ст. 64  учні роблять короткий запис по тексту, орієнтуючись на такі пункти:

Де і коли було засновано, кількість, яку допомогу надавали, і т.д.

 

5). Закріплення граматичного матеріалу: опираючись на таблицю у зошиті та ГМ учні складають розповідь про бригаду швидкої допомоги.

Контроль.

 

3.    Заключна частина уроку.

 

Підведення підсумків.

Оцінювання.

Д/з. проект: знайти інформацію та підготувати статтю про волонтерську організацію у нашій країні.

Категорія: Мої статті | Додав: СЗШ8 (29.01.2012)
Переглядів: 1329 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
biggrin

Ім`я *:
Email *:
Код *: